Czas realizacji zamówienia

Gry podwórkowe

Kupujący musi zapewnić utwardzone podłoże (kostka brukowa, asfalt, beton). Kupując grę podwórkową należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu umówienia terminu realizacji. Termin realizacji zależy od dostępności produktu i warunków atmosferycznych umożliwiających montaż. Czas realizacji do 30 dni w okresie od kwietnia do października. W okresie zimowym można składać zamówienia na dostawę i realizację na przyszły sezon. Czas montażu 1-2 dni.

Miasteczko ruchu drogowego/rowerowe

Modułowe miasteczka rowerowe można dostosowywać do istniejącego terenu. Cena dotyczy wykonania miasteczka w wersji podstawowej (bez gier i znaków drogowych). Cena nie obejmuje wykonania nawierzchni. Miasteczka montowane są na utwardzonej istniejącej już nawierzchni typu asfalt, kostka brukowa. Termin realizacji zależy od dostępności produktu i warunków atmosferycznych umożliwiających montaż. Czas realizacji do 30 dni w okresie od kwietnia do października. W okresie zimowym można składać zamówienia na dostawę i realizację na przyszły sezon. Czas montażu 1-2 dni.

Gry korytarzowe

Kupując grę korytarzową należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu umówienia terminu realizacji. Termin realizacji zależy od dostępności produktu. Czas realizacji do 30 dni. Czas montażu 1 dzień.

Prosimy zapytania o nasze produkty również ze starej kolekcji oraz o ich dostępność, formy płatności, terminy montaży, kierować na email: marketing@kreatywnestrefygier.pl  tel. 786 859 888

Facebook https://www.facebook.com/kreatywnestrefygier

 https://www.facebook.com/kreatywnestrefygiergrykorytarzowe/

 https://www.facebook.com/9kropek/

http://www.9dots.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl