Opcje przeglądania
Producent
Cena
Producenci

Gry podwórkowe
 

Gry podwórkowe są wykonane z masy termoplastycznej, prefabrykowanej która jest kompatybilna ze wszystkimi typami nawierzchni asfaltowych. Może być również aplikowana na nawierzchniach nie asfaltowych (np. betonie, kostce betonowej najlepiej bez fazy). Nasze gry to zewnętrzne plansze do gier chodnikowych i zabaw połączone w zestawy tworzące wyjątkowe miejsce i oferujące solidną porcję kreatywnej zabawy dla naszych najmłodszych i nie tylko! Gry terenowe to abstrakcyjne, kolorowe plansze, możliwość kreowania własnych zabaw, edukacja przez zabawę, ćwiczenie koordynacji ruchowej, rozwijanie umiejętności pracy w grupie oraz szeroka gama scenariuszy gier chodnikowych wzbogaci dziecko o nowe umiejętności i zachęci do aktywnego, kreatywnego spędzania czasu na zewnątrz. Gry posiadają niezbędne atesty zgodne z normami europejskimi. Produkt sprzedawany wraz z montażem. Kontakt:  hello@9dots.pl tel.+48 786 859 888

Skorzystaj z akcesoriów: https://strefygier.pl/akcesoria
Skorzystaj z aplikacji: http://www.9dots.pl/click-and-play

Cena obejmuje: montaż gier podwórkowych. Nie wykonujemy nawierzchni.

Prosimy o podanie istotnych informacji: adres inwestycji, wymiary, rodzaj nawierzchni istniejącej, lub jaka jest planowana, wybierz produkty z naszej oferty, zrób zdjęcia z perspektywy z dwóch stron obejmujących teren pod inwestycję, przygotuj nawierzchnię, usuwając zabrudzenia przed montażem.

Możemy przygotować dla Ciebie bezpłatnie: ofertę cenową/kosztorys w tym dojazd jest wyceniany indywidualnie, koncepcję miasteczka i rozmieszczenia gier, z wizualizacja na dostarczonych zdjęciach, ceny podlegają negocjacji, ustalić przybliżony termin montażu.

Istnieje możliwość dokupienia: znaków drogowych mobilnych, gier podwórkowych wg. koncepcji, innych akcesoriów https://strefygier.pl/akcesoria, zamówienia dodatkowo usługi czyszczenia nawierzchni: 50 zł brutto/m2, w przypadku utwardzania nawierzchni pod realizację miasteczka zaleca się wykonanie asfaltu lub kostki brukowej niefazowanej.

 http://www.9dots.pl/

https://www.facebook.com/strefygier/

Zestaw 8  wym. 15x10m - gry podwórkowe Zestaw 8 wym. 15x10m - gry podwórkowe
Producent: 9dots.pl
Cena: 20 000,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl