Lustro2 130x330 cm - gra podwórkowa

Cena z montażem od: 1 500,00 zł 1500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: 9dots.pl
Kod produktu: gp29

Opis

INSTRUKCJA GRY


Lustro 2 to gra dla dwóch osób, polega na naśladowaniu ruchów (nowa wersja gry naśladuj mnie), jak w lustrze, jednak ilość możliwych scenariuszy jest nieograniczona: gimnastyka, taniec, aerobik, zajęcia teatralne i wiele innych wariantów, które dziecko może samo wykreować i przenieść na 9 kolorowych pól planszy.

Skorzystaj z aplikacji: http://www.9dots.pl/click-and-play/muzyka

Zwierciadło
Lider w rytm muzyki przez 3, 6 lub 9 sekund prezentuje układ choreograficzny. Zadaniem naśladującego/naśladujących jest jak najlepsze odtworzenie wszystkich elementów układu.

Krzywe Zwierciadło
Lider prezentuje układ choreograficzny. Zadaniem naśladującego jest parodiowanie ruchów i gestów lidera, dla rozśmieszenia wszystkich uczestników zabawy.

Pomniki
Lider bądź liderzy prezentują grupie figurę akrobatyczną na polach planszy, zadaniem pozostałych graczy jest dokładne powtórzenie figury i utrzymanie jej przez jak najdłuższy czas (polecamy uzbroić się w aparat fotograficzny by uwiecznić co śmieszniejsze/ciekawsze akrobacje)

Taniec
Wybieramy podkład muzyczny. Uczestnicy tańczą do rytmu, starając się precyzyjnie poruszać tylko po kolorowych polach planszy.

Skojarzenia
Skacząc po kolorowych polach planszy, uczestnicy mają za zadanie dobrać do koloru właściwe wyrazy z wybranej grupy (np. owoce, warzywa, kwiaty). Plansza może służyć do tworzenia rymów po polsku lub w językach obcych (np. red-bread, green-screen) oraz innych zabaw inspirowanych kolorami.

Kółko i krzyżyk
W połączeniu z sześcioma woreczkami, trzema czarnymi i trzema białymi, na polach planszy można rozegrać drużynową grę w kółko i krzyżyk. Dwie drużyny ustawiają się w tej samej odległości od planszy i na sygnał, pierwsi zawodnicy z każdego zespołu, kładą woreczki na polach planszy. Wracając, po dotknięciu ręki kolejnego zawodnika – ten rusza i ustawia kolejny woreczek. Po trzeciej osobie, każdy kolejny gracz biegnie już bez woreczka, jedynie może przekładać wcześniej położone woreczki, aby w jednej linii pionowej, poziomej lub przekątnej zostawić trzy woreczki swojej drużyny.

 

 https://www.facebook.com/kreatywnestrefygier/

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl