Miasteczko Rowerowe BIG0 11x18 m

☑ Miasteczko Ruchu Drogowego☑ Rowerowe ☑ BIG0 11x18m
  • nowość
Cena z montażem od: 10 000,00 zł 10000.00
ilość szt.
Producent: 9dots.pl
Kod produktu: BIG0

Opis

Miasteczko Ruchu Drogowego/Rowerowe BIG0 11x18m - to najmniejsze dostępne funkcjonalne miasteczko z ruchem dwukierunkowym, wykorzystujące więcej elementów spotykanych w sytuacjach drogowych, przeznaczone dla starszych dzieci. 

- możliwość dokupienia pojedynczych znaków drogowych
- możliwość dokupienia gier podwórkowych wg. projektu
- zamówić można usługę czyszczenia podłoża
- w przypadku utwardzania nawierzchni pod realizację miasteczka zaleca się wykonanie asfaltu lub kostki brukowej niefazowanej
- wykonanie Miasteczka Rowerowego nie obejmuje robót budowlanych związanych z nawierzchnią.

Cena brutto obejmuje 

- wytyczanie, 
- malowanie, 
- oznakowanie poziome

Info:
Chcąc zakupić Miasteczko rowerowe kupujący musi zapewnić utwardzone podłoże (kostka brukowa, asfalt, beton). Zalecamy oczyścić nawierzchnię z pleśni, mchu, roślin oraz z zabrudzenia.

Jak zdecydują się Państwo na zakup Miasteczka rowerowego należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu umówienia terminu realizacji. Termin realizacji zależy od dostępności produktu i warunków atmosferycznych umożliwiających montaż. Czas realizacji do 30 dni w okresie od kwietnia do października. W okresie zimowym można składać zamówienia na dostawę i realizację na przyszły sezon. Czas montażu 1-2 dni. Podana cena zawiera 23 % podatek VAT.

Prosimy zapytania o nasze produkty oraz o ich dostępność, formy płatności, terminy montaży, kierować na email: marketing@kreatywnestrefygier.pl tel. 786 859 888

 https://www.facebook.com/kreatywnestrefygier/

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl