Producenci

Wszystkie projekty Miasteczka Ruchu Drogowego możemy wykonac w obrysie. Jest to wskazane czasami ze względu na charakter podłoża, nierówności, ubytki w asfalcie, bądź po prostu lepiej komponuje sie ono z otoczeniem.

Miasteczko rowerowe w naszej ofercie występują w różnych wymiarach i odpowiednio dobranych konfiguracjach gier podwórkowych. Każde z nich dzięki modułowej budowie można łatwo dostosować do terenu na jakim ma powstać. Możliwy jest indywidualny wybór gier chodnikowych połączonych kropkami, tworzy on za każdym razem niepowtarzalną realizację. Uzupełnieniem projektów są ścieżki z kropek dookoła miasteczka, na których można rozgrywać różne scenariusze zabaw.

  • Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych znaków.
  • Dodatkowo zamówić można usługę czyszczenia podłoża.
  • W przypadku utwardzania nawierzchni pod realizację miasteczka zaleca się wykonanie asfaltu lub kostki brukowej niefazowanej.
  • Wykonanie miasteczka nie obejmuje robót budowlanych związanych z nawierzchnią.

Info: 
Chcąc zakupić Miasteczko rowerowe kupujący musi zapewnić utwardzone podłoże (kostka brukowa, asfalt, beton). Zalecamy oczyścić nawierzchnię z pleśni, mchu, roślin oraz z zabrudzenia.

Jak zdecydują się Państwo na zakup Miasteczka rowerowego należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu umówienia terminu realizacji. Termin realizacji zależy od dostępności produktu i warunków atmosferycznych umożliwiających montaż. Czas realizacji do 30 dni w okresie od kwietnia do października. W okresie zimowym można składać zamówienia na dostawę i realizację na przyszły sezon. Czas montażu 1-2 dni. Podana cena zawiera 23 % podatek VAT.

Prosimy zapytania o nasze produkty oraz o ich dostępność, formy płatności, terminy montaży, kierować na email: marketing@kreatywnestrefygier.pl tel. 786 859 888

 https://www.facebook.com/kreatywnestrefygier/

Miasteczko Rowerowe BIG0 w obrysie 11x18 m Miasteczko Rowerowe BIG0 w obrysie 11x18 m
Producent: 9dots.pl
Cena z montażem od: 8 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miasteczko Rowerowe BIG1 w obrysie 15x20 m Miasteczko Rowerowe BIG1 w obrysie 15x20 m
Producent: 9dots.pl
Cena z montażem od: 13 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miasteczko Rowerowe BIG2 w obrysie 15x25 m Miasteczko Rowerowe BIG2 w obrysie 15x25 m
Producent: 9dots.pl
Cena z montażem od: 18 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miasteczko Rowerowe BIG3 w obrysie 20x30 m Miasteczko Rowerowe BIG3 w obrysie 20x30 m
Producent: 9dots.pl
Cena z montażem od: 23 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl