Producenci

Miasteczko Ruchu Drogowego w naszej ofercie występują w różnych wymiarach i odpowiednio dobranych konfiguracjach gier. Każde z nich dzięki modułowej budowie można łatwo dostosować do terenu na jakim ma powstać. Możliwy jest indywidualny wybór gier połączonych kropkami, tworzy on za każdym razem niepowtarzalną realizację. Uzupełnieniem projektów są ścieżki z kropek dookoła miasteczka, na których można rozgrywać różne scenariusze zabaw.

  • Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych znaków.
  • Dodatkowo zamówić można usługę czyszczenia podłoża.
  • W przypadku utwardzania nawierzchni pod realizację miasteczka zaleca się wykonanie asfaltu lub kostki brukowej niefazowanej.
  • Wykonanie miasteczka nie obejmuje robót budowlanych związanych z nawierzchnią.

ELO to zielone Miasteczko Ruchu Drogowego, jednokierunkowe, tłumaczące podstawowe zasady bezpieczeństwa i ruchu drogowego dla najmłodszych. 

Info: 
Chcąc zakupić Miasteczko rowerowe kupujący musi zapewnić utwardzone podłoże (kostka brukowa, asfalt, beton). Zalecamy oczyścić nawierzchnię z pleśni, mchu, roślin oraz z zabrudzenia.

Jak zdecydują się Państwo na zakup Miasteczka rowerowego należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu umówienia terminu realizacji. Termin realizacji zależy od dostępności produktu i warunków atmosferycznych umożliwiających montaż. Czas realizacji do 30 dni w okresie od kwietnia do października. W okresie zimowym można składać zamówienia na dostawę i realizację na przyszły sezon. Czas montażu 1-2 dni. Podana cena zawiera 23 % podatek VAT.

Prosimy zapytania o nasze produkty oraz o ich dostępność, formy płatności, terminy montaży, kierować na email: marketing@kreatywnestrefygier.pl tel. 786 859 888

https://www.facebook.com/kreatywnestrefygier/ https://www.facebook.com/kreatywnestrefygier/

Miasteczko Rowerowe ELO0 7x14 m Miasteczko Rowerowe ELO0 7x14 m
Producent: 9dots.pl
Cena z montażem od: 6 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miasteczko Rowerowe ELO1 10x15 m Miasteczko Rowerowe ELO1 10x15 m
Producent: 9dots.pl
Cena z montażem od: 7 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miasteczko Rowerowe ELO2 15x20 m Miasteczko Rowerowe ELO2 15x20 m
Producent: 9dots.pl
Cena z montażem od: 8 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miasteczko Rowerowe ELO3 15x25 m Miasteczko Rowerowe ELO3 15x25 m
Producent: 9dots.pl
Cena z montażem od: 9 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl