Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Szachownica Czerwona

Termin realizacji: 7 dni roboczych
Cena: 400,00 zł 400.00
brutto
ilość szt.
dodaj do obserwowanych
Pin It

Opis

Szachownica Czerwona 120x120 cm - maty

Warcaby - gra toczy się na czarnych lub na białych polach. Gra się 24 pionami, 12 białymi i 12 czarnymi. W jednym ruchu dowolnie wybrany pion może przesunąć się o jedno pole do przodu, ale wyłącznie po przekątnej (na ukos). Bicie pionów przeciwnika odbywa się przez przeskakiwanie przez pion, jeżeli za nim po przekątnej jest wolne pole. W jednym ruchu można bić więcej niż jeden pion, jeśli tylko pomiędzy są
wolne miejsca. Bicie jest obowiązkowe. Gdy którykolwiek z pionów dojdzie do ostatniego rzędu szachownicy zamienia się w damkę. Damka w jednym ruchu może przemieścić się o dowolną liczbę pól wolnych w dowolną stronę po przekątnej. Damka bije także przeskakując przez wrogie piony i damki w dowolną stronę. Gra toczy się do chwili zbicia przez jednego z grających wszystkich pionów i damek przeciwnika lub do chwili osiągnięcia remisu.

Skompletuj z akcesoriami: 
Piony do warcabów 24 szt. - https://strefygier.pl/pl/p/Piony-do-warcab-24-szt./59
Figury szachowe 21 cm - https://strefygier.pl/pl/p/Figury-szachowe-21-cm/358

Przeznaczenie: placówki oświatowe, sale gimnastyczne, fitness, przychodnie lekarskie, obozy, kolonie, szpitale, kąciki zabawowe, świetlice.
Materiał: Maty są pokryte kolorowym trwałym nadrukiem odpornym na promieniowanie UV. Materiał jednostronnie powleczony spienionym PCV. Właściwości: antypoślizgowe, niepalne.
Certyfikat: Deklaracja zgodności.

Akcesoria: możliwość skompletowania z akcesoriami - strefygier.pl/akcesoria
Aplikacja online: muzyka, stoper, losowanie twistera i kostki - 9dots.pl/click-and-play

Kontakt: biuro@strefygier.pl tel.+48 786 859 888

Dane techniczne

Wymiary 120x120 cm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl