Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Zegar Paw

Termin realizacji: 7 dni roboczych
Cena: 740,00 zł 740.00
brutto
ilość szt.
dodaj do obserwowanych
Pin It

Opis

Zegar paw 200x200 cm - maty

Kolorowa godzina - uczestnicy siadają na kolorowych cyfrach, losowo wybrana osoba(wskazówka), chodzi na około zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w dowolnym momencie dotyka osoby siedzącej na tarczy zegara. Wskazana osoba wstaje i dotyka plecami (wskazówki), następnie oboje biegną w przeciwnych kierunkach, dookoła zegara w celu zajęcia miejsca na cyfrze, z której rozpoczął się wyścig. Osoba, która nie zdążyła zająć miejsca, zostaje wskazówką i zabawa toczy się dalej.

● Role można odwrócić i uczestnik porusza się o tyle minut, ile podaje mu drugi uczestnik.
● Ustalenie ruchu na wielokrotność, 5, 10, 15 min itd.
● Gra drużynowa i liczenie punktów

Policz minuty - uczestnik zabawy porusza się w dowolny sposób (np. skacząc na jednej nodze) po kolorowych polach, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Kiedy się zatrzymuje, druga osoba musi obliczyć i podać o ile minut się przesunął.

Podaj godzinę - w drużynie jedna osoba jest wskazówką godzinową, druga minutową. Druga drużyna podaje czas i ilość minut do przejścia. Zawodnicy stają na podanym przez przeciwników czasie i poruszają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara o podaną ilość minut. Gdy obydwoje staną na prawidłowej godzinie i minucie dostają punkt.

Warianty zabawy:
● Można wykorzystać woreczki z grochem, patyki, skakanki lub kamienie jako wskazówki
● Nauka cyfr rzymskich
● Pomoc dydaktyczna przy nauce języków obcych.

Przeznaczenie: placówki oświatowe, sale gimnastyczne, fitness, przychodnie lekarskie, obozy, kolonie, szpitale, kąciki zabawowe, świetlice.
Materiał: Maty są pokryte kolorowym trwałym nadrukiem odpornym na promieniowanie UV. Materiał jednostronnie powleczony spienionym PCV. Właściwości: antypoślizgowe, niepalne.
Certyfikat: Deklaracja zgodności.

Akcesoria: możliwość skompletowania z akcesoriami - strefygier.pl/akcesoria
Aplikacja online: muzyka, stoper, losowanie twistera i kostki - 9dots.pl/click-and-play

Kontakt: biuro@strefygier.pl tel.+48 786 859 888 

Dane techniczne

Wymiary 200x200 cm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl