Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Zestaw BIG 2 - 30 szt.

Termin realizacji: zgodnie z harmonogramem montaży
Cena: 15 000,00 zł 15000.00
brutto
ilość szt.
dodaj do obserwowanych
Ocena: 0
Producent: strefygier.pl
Kod produktu: znMi-BIG2
Pin It

Opis

Zestaw znaków drogowych montowanych na stałe z podłożem BIG2 - 30 szt.

Znak drogowy to pomoc dydaktyczna służąca do nauki bezpiecznego poruszania się po drogach, jest częścią miasteczek rowerowych i może służyć do egzaminu na kartę rowerową. Znak drogowy to wysokiej jakości produkt o wym. od 400-600 mm. Tarcza znaku drogowego wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej gr. 1,25 mm, podwójnie zagiętej na całym obwodzie poprzez odpowiednie wyoblanie krawędzi znaków. Tył znaku zabezpieczony farbą koloru szarego. Lico znaku wykonane jest z folii I generacji. Mocowanie znaków za pomocą dwóch uchwytów (dolna i górna krawędź tarczy) do konstrukcji wsporczej. Znak umiejscowiony na słupku ocynkowanym z kotwicą o wym. Ø 48,3 mm. Produkt sprzedawany z montażem.

Dedykowane Miasteczka rowerowe BIG2:
https://strefygier.pl/pl/p/BIG-2-/72
https://strefygier.pl/pl/p/BIG2-w-obrysie/80
https://strefygier.pl/pl/p/BIG2-z-osemka/454
https://strefygier.pl/pl/p/BIG2-z-zielona-osemka/458

Dane materiałowe:
Znak drogowy to wysokiej jakości produkt o wym. od 400-600 mm. Tarcza znaku drogowego wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej gr. 1,25 mm, podwójnie zagiętej na całym obwodzie poprzez odpowiednie wyoblanie krawędzi znaków. Tył znaku zabezpieczony farbą koloru szarego. Lico znaku wykonane jest z folii I generacji. Mocowanie znaków za pomocą dwóch uchwytów (dolna i górna krawędź tarczy) do konstrukcji wsporczej. Znak umiejscowiony na słupku ocynkowanym o wym. Ø 48,3 mm

Montaż do podłoża:
Wymaga montażu na stałe do podłoża tj. asfalt, kostka brukowa, grunt.

Dane techniczne

Wymiary 200 cm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl