Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Zestaw CITY - 39 szt.

Termin realizacji: zgodnie z harmonogramem montaży
Cena: 9 750,00 zł 9750.00
brutto
ilość szt.
dodaj do obserwowanych
Ocena: 0
Producent: strefygier.pl
Kod produktu: znt-CITY
Pin It

Opis

Zestaw znaków drogowych z termoplastu CITY - 39 szt. 

Znak drogowy wykonany jest z materiału termoplastycznego który cechuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, UV – kolory nie bledną i utrzymują swoją intensywność i zawierają elementy antypoślizgowe. Elementy znaku wykonane są z prefabrykowanej masy termoplastycznej. Zawierają kolorowe pigmenty, wypełniacze, kruszywa, kulki szklane, środki pomocnicze oraz syntetyczną żywicę. Materiał jest odporny na paliwo, oleje, śnieg i mróz.

Dedykowane Miasteczka rowerowe CITY:
https://strefygier.pl/pl/p/CITY-0/486
https://strefygier.pl/pl/p/CITY-1/490
https://strefygier.pl/pl/p/CITY-2/491
https://strefygier.pl/pl/p/CITY-3/492

Nawierzchnia: Masa termoplastyczna, prefabrykowana z której wykonany jest znak drogowy jest kompatybilna ze wszystkimi typami nawierzchni asfaltowych. Może być również aplikowana na nawierzchniach nie asfaltowych (np. betonie, kostce betonowej najlepiej bez fazy).

Aplikacja: Oczyścić dokładnie obszar, w którym będzie układany materiał. Należy usunąć wszystkie luźne elementy, piasek, kurz, kamienie itp. Można do tego użyć sprężonego powietrza z kompresora lub dokładnie zamieść. Materiał należy ogrzewać wykorzystując palnik gazowy o dużej mocy.

Dane techniczne

Wymiary 30x30 cm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl