Zegar paw 310x310 cm - gra podwórkowa

Cena z montażem od: 4 900,00 zł 4900.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: 9dots.pl
Kod produktu: gp44

Opis

INSTRUKCJA GRY

Montaż tylko na asfalcie

Policz minuty: Uczestnik zabawy porusza się w dowolny sposób (np. skacząc na jednej nodze) po kolorowych polach, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Kiedy się zatrzymuje, druga osoba musi policzyć i podać o ile minut się przesunął. Podaj godzinę: W drużynie jedna osoba jest wskazówką godzinową, druga minutową. Druga drużyna podaje czas i ilość minut do przejścia. Zawodnicy stają na podanym przez przeciwników "czasie" i poruszają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara o podaną ilość minut. Gdy obydwoje staną na prawidłowej godzinie i minucie dostają punkt. Kolorowa godzina: Jeden uczestnik stoi w środku, drugi jest dużą wskazówką, a trzeci - małą. Uczestnik w środku zegara zamyka oczy a w tym czasie wskazówki skaczą dowolnie po tarczy. Kiedy uczestnik ze środka krzyknie STOP, wskazówki ustawiają się na wylosowanych przez siebie kolorach. Pozostali uczestnicy odgadują godzinę wskazaną przez wskazówki.

Warianty: Role można odwrócić i uczestnik porusza się o tyle minut ile podaje mu drugi uczestnik. Ustalenie ruchu na wielokrotność, 5, 10, 15 min itd. Gra drużynowa i liczenie punktów.

Warianty zabawy: Można wykorzystać pola sekundnika do precyzyjnego wskazywania czasu. Można wykorzystać woreczki z grochem, patyki, skakanki lub kamienie jako wskazówki. Nauka cyfr rzymskich. Pomoc dydaktyczna przy nauce języków obcych.

 

Info:
Chcąc zakupić grę podwórkową kupujący musi zapewnić utwardzone podłoże. Zalecamy oczyścić nawierzchnię z pleśni, mchu, roślin oraz z zabrudzenia.

Jak zdecydują się Państwo na zakup gier podwórkowych należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu umówienia terminu realizacji. Termin realizacji zależy od dostępności produktu i warunków atmosferycznych umożliwiających montaż. Czas realizacji do 30 dni w okresie od kwietnia do października. W okresie zimowym można składać zamówienia na dostawę i realizację na przyszły sezon. Czas montażu 1-2 dni. Podana cena gry zawiera 23 % podatek VAT.

Prosimy zapytania o nasze produkty również ze starej kolekcji oraz o ich dostępność, formy płatności, terminy montaży, kierować na email: marketing@kreatywnestrefygier.pl  tel. 786 859 888

  https://www.facebook.com/kreatywnestrefygier/

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl