Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Twister 2

Termin realizacji: 7 dni roboczych
Cena: 780,00 zł 780.00
brutto
ilość szt.
dodaj do obserwowanych
Pin It

Opis

Twister2 120x350 cm - maty

Nasze Twistery, posiadają aż dwa razy więcej pól niż klasyczna wersja gry! Umożliwia to zabawę większej grupie dzieci naraz niż w przypadku małego Twistera. Losowanie kolejności ruchów odbywa się poprzez aplikacje - http://www.9dots.pl/click-and-play/twister - która może służyć prowadzącemu zabawę do wskazywania następnego ruchu graczy. Twister to gra zespołowa nastawiona na dobrą zabawę oraz aktywność fizyczną. Uczestnicy poruszają się po kolorowych polach kładąc na nich ręce i stopy. Naśladujcie lidera i sprawdźcie, kto ma najlepszą równowagę! Na każdym kole można postawić tylko jedną kończynę, kto pierwszy oderwie nogę lub rękę od wybranego pola - przegrywa! Sposób na nudę, wprowadzenie kolorów do zabawy, aktywna rozrywka i mnogość wariantów - to wszystko sprawiło, że Twister stał się legendą wśród gier. 

Figury woskowe - uczestnicy poruszają się po polach według ogólnych zasad. Na komendę prowadzącego lub: po określonym czasie, po wykonaniu trzech sekwencji, lub zatrzymaniu muzyki zastygają w bezruchu na 9 sekund.
Aerobik - prowadzący zajęcia przedstawia poszczególne ćwiczenia, figury do wykonania na odpowiednich polach - grupa powtarza w rytm muzyki.

Skorzystaj z akcesoriów:
https://strefygier.pl/akcesoria
Skorzystaj z aplikacji:
http://www.9dots.pl/click-and-play/twister
http://www.9dots.pl/click-and-play/muzyka
http://www.9dots.pl/click-and-play/stoper
http://www.9dots.pl/click-and-play/kostka

Przeznaczenie: placówki oświatowe, sale gimnastyczne, fitness, przychodnie lekarskie, obozy, kolonie, szpitale, kąciki zabawowe, świetlice.
Materiał: Maty są pokryte kolorowym trwałym nadrukiem odpornym na promieniowanie UV. Materiał jednostronnie powleczony spienionym PCV. Właściwości: antypoślizgowe, niepalne.
Certyfikat: Deklaracja zgodności.

Akcesoria: możliwość skompletowania z akcesoriami - strefygier.pl/akcesoria
Aplikacja online: muzyka, stoper, losowanie twistera i kostki - 9dots.pl/click-and-play

Kontakt: biuro@strefygier.pl tel.+48 786 859 888

Dane techniczne

Wymiary 120x350 cm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl